Każda lokalizacja w Szczyrku na 5+

Tak naprawdę każda lokalizacja wypoczynku w Szczyrku jest bardzo dobra, mnogość atrakcji oraz ich rozłożenie po różnych zakątkach naszego miasta zapewnia łatwy dostęp do każdej z nich z każdego miejsca w Szczyrku.

Jak daleko jest do centrum?- gdzie jest centrum….?

Częste pytanie a odpowiedź- przeczytajcie. Dla turystów centrum było…. główną ulicą, którą mogli przejść tam i z powrotem. Obecnie centrum Szczyrku stanowi pięknie odremontowany plac św. Jakuba z nowoczesną fontanną- niektórzy z Państwa którzy gościli parę lat temu w Szczyrku, mogą pamiętać to miejsce- znajdował się tam dworzec autobusowy. Odległość z naszej willi do ryneczku to 2km ok.- 20 minut spacerem podczas którego można odwiedzić liczne restauracje oraz sklepy z pamiątkami.

Pyszna regionalna kuchnia i nie tylko…

W pobliskiej okolicy znajdują się liczne pizzerie, bary i puby oraz restauracje serwujące pyszne regionalne dania, jak również dania kuchni wegetariańskiej, hiszpańskiej i włoskiej. Warta odwiedzenia jest także Pierogarnia która podbiła serca gości swoimi pysznymi domowymi pierogami.

Ważna informacja dla zmotoryzowanych

Każdy z gości ma zapewnione bezpłatne miejsce parkingowe dla swojego samochodu.
Droga dojazdowa jest asfaltowa i wąska.

Willa Cztery Pory Roku (ul. Jodłowa 28) usytuowana jest na stromym zboczu i bezpośredni podjazd pod budynek jest bardzo stromy,
Bezpłatny prywatny parking obiektu znajduje się 40 m wcześniej (na tej samej ulicy) na adresie firmowym ul. Jodłowa 18

W odległości 400m mamy również parking na całkowicie płaskim terenie- bardzo duży z bramą automatyczną przy naszej Willi Gajówka (ul. Gajowa 10),

W przypadku parkowania na parkingu oddalonym o 400m zapewniamy bezpłatny transfer (przywozimy Państwa wraz z bagażami naszym busem 4×4)